Napisane:  wtorek, 12 września 2023, 20:10 przez: Karolina Lisek

Wilczyce zagrają w Monachium w niedzielę

Terminy kolejnych spotkań w kobiecej Bundeslidze zostały oficjalnie ogłoszone.

Starcie Wilczyc z Bayernem zaplanowane zostało na niedzielę 5 listopada o godzinie 15:00 w Monachium - we wtorek ogłosił to Niemiecki Związek Piłki Nożnej (DFB). DFB podało także dokładny harmonogram meczów od trzeciej do piątej kolejki w Bundeslidze. VfL Wolfsburg zmierzy się z 1. FC Nürnberg w piątek, 6 października o godzinie 18:30 na stadionie AOK. Wilczyce podejmą drużynę TSG 1899 Hoffenheim u siebie w niedzielę 22 października o godzinie 14:00. Transmisje obu spotkań będzie można śledzić na Magenta Sport i DAZN.

Bilety w sprzedaży

Około dwa tygodnie temu DFB ogłosiło, że wyjazdowy mecz czwartej kolejki z RB Lipsk zostanie rozegrany na Red Bull Arenie w niedzielę 15 października o godzinie 14:00. Sprzedaż biletów na to spotkanie odbywa się w sklepie internetowym RB Lipsk. Najpierw jednak, w następną niedzielę o 16:00, Wilczyce zainaugurują u siebie sezon ligowy meczem z Bayerem 04 Leverkusen. Na mecz na Stadionie AOK można jeszcze nabyć bilety na miejsca stojące.

Źródło: VfL Wolfsburg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram