Napisane:  środa, 3 stycznia 2024, 12:04 przez: Redakcja

Wilki już w Portugalii

Drużyna piłkarska Wilków rozpoczęła swoje treningi w urokliwym Almancil w Portugalii. Przy 17 stopniach, lekkim zachmurzeniu, ale z przyjemnym słońcem i doskonale utrzymaną zielenią, warunki były idealne. Pierwsza sesja treningowa odbyła się we wtorkowe popołudnie na obiekcie „The Campus”, gdzie drużyna przybyła na pokładzie Airbusa A320 z lotniska w Braunschweig o godzinie 10:00.

Pełny skład na pokładzie

W podróży uczestniczyło 27 zawodników, a jedynymi nieobecnymi byli Ridle Baku, krótko chory, oraz Tiago Tomas, który dołączył do zespołu prosto od rodziny w Portugalii. Młody Kofi Amoako z drużyny Young Wolves, świętujący swój debiut w Bundeslidze, również znalazł się w składzie drużyny aktualnie zajmującej dziesiąte miejsce.

Cel: Pozytywna Spójność i Skuteczność

Niemal mylący był uderzający specjalny napis „Katta jedzie na wakacje”, gdyż przez sześć dni zgrupowania nie będzie czasu na relaks. Kapitan Maximilian Arnold wyraził ambicje zespołu: „Zdecydowanie chcemy wprowadzić pozytywną spójność do naszych występów”. Dodatkowo, zespół skupi się na tworzeniu większej liczby szans i bramek.

Wyzwaniaz drowotne i indywidualne treningi

Baku, który przegapił początek roku z powodu infekcji grypopodobnej, dołączy do zespołu w zależności od swojego stanu zdrowia. Niektórzy zawodnicy, w tym Lukas Nmecha, Rogerio, Patrick Wimmer i Amin Sarr, przeszli indywidualne treningi podczas pierwszej sesji.

Skład na zgrupowanie w Portugalii

W skrócie, skład VfL na zgrupowanie w Portugalii obejmuje: Casteels, Fischer, Bornauw, Lacroix, Zesiger, Vranckx, Cerny, Cozza, Sarr, L. Nmecha, Tomas, Pervan, Rogerio, Kaminski, Pejcinovic, Majer, Maehle, Wind, Jenz, Arnold, Klinger, Gerhardt, Svanberg, Schulze, Wimmer, Paredes, Lange, Amoako.

Podsumowanie

Wilki, z pełnym zaangażowaniem i wyznaczonymi celami, wykorzystują czas w Portugalii, aby skonsolidować drużynę i przygotować się do nadchodzących wyzwań. Z determinacją i zespołowym duchem, drużyna ta ma wszystkie atuty, aby zacząć rok 2024 z sukcesem.

źródło/fot. Vfl Wolfsburg

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram