Napisane:  piątek, 21 lipca 2023, 07:04 przez: Przemysław Lewandowski

Wolf Tracks: czwartek

Kolejni goście w obozie treningowym / Młodzi zawodnicy

Wieści z kolejnego dnia obozu treningowego w Seefeld w Austrii.

Sorg składa wizytę VfL: Podczas gdy Zielono-Biali kończyli w czwartek dwie sesje treningowe, wśród obserwatorów pojawiła się nowa twarz: Marcus Sorg. Asystent trenera reprezentacji Niemiec odwiedził Wilki w Tyrolu i rozmawiał z trenerem Niko Kovacem, dyrektorem generalnym Marcelem Schäferem oraz dyrektorem sportowym Sebastianem Schindzielorzem.

Odwiedziny Gentnera: Delegacja z Niemiec nie była jedynymi gośćmi na poligonie w czwartek. Obecny był także dyrektor akademii VfL, Michael Gentner, który rozmawiał z Schäferem przy linii bocznej, gdy pierwszy zespół ciężko pracował.

Trzech młodych zawodników weźmie udział w treningu: Trzech zawodników z akademii VfL odwiedziło obóz w Seefeld podczas popołudniowej sesji w czwartek. Bennit Bröger, który strzelił gola w pierwszym przedsezonowym meczu towarzyskim tego lata, Anders Börset i Kevin Lebersorger nie wzięli jeszcze udziału w żadnym z ćwiczeń, ale wszyscy będą zaangażowani w piątkowy trening pierwszego zespołu.

Zobacz także  Nowe koszule zielonych i białych

Źródło: vfl-wolfsburg.de

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram