Napisane:  poniedziałek, 24 lipca 2023, 14:44 przez: Przemysław Lewandowski

Wolf Tracks: piątek

Końcowa sesja treningowa w Seefeld / Zdjęcie z fanami

Wilki odbyły ostatnią sesję treningową na obozie w Seefeld.

Zmiana planów: Ostatni trening w Seefeld pierwotnie miał odbyć się w piątek rano, ale na kilka minut przed wyjściem zawodników na boisko pojawiła się gęsta mgła, po której nastąpiły ulewne deszcze i burza z gradem. W rezultacie trener Niko Kovac przeniósł sesję na popołudnie.

Podziękowania dla fanów: Przez cały tydzień spędzony w Seefeld, Zielono-Białym kibicowało wielu fanów. Każdego dnia można było odnotować od 30 do 40 kibiców, którzy przyjechali obserwować grających na boisku zawodników. Goście pochodzili nie tylko z Wolfsburga i okolic, ale z całych Niemiec. Dobrym przykładem jest młodzieniec Aik-Fjodor Schäffer, który pojechał do Tyrolu z rodziną z Neuss (z Nadrenii Północnej-Westfalii), aby móc obejrzeć na żywo pierwszą drużynę VfL - wyjazd obiecał mu wcześniej jego ojciec. W ramach podziękowania za wsparcie - co stało się już miłą tradycją - zawodnicy, sztab szkoleniowy i widzowie wykonali po ostatnim treningu wspólne zdjęcie na pamiątkę zgrupowania.

Zobacz także  Potwierdzono znośne przyjazne

Źródło: vfl-wolfsburg.de

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram