Napisane:  środa, 19 lipca 2023, 09:46 przez: Przemysław Lewandowski

Wolf Tracks: wtorek

Uraz Paredesa / Arnold powraca / Zwycięzca Bundesligi na obozie treningowym

Wilki rozpoczęły kolejny etap przygotowań przedsezonowych, przebywając na obozie treningowym w Seefeld. Przedstawiamy kilka informacji z drugiego dnia spędzonego w Austrii.

Przerwa Paredesa: Kevin Paredes nie był w stanie ukończyć porannej sesji treningowej w Seefeld z powodu urazu. Amerykański napastnik doznał kontuzji mięśnia, której nabawił się podczas biegu. Testy medyczne jeszcze trwają. Szybkiego powrotu do zdrowia, Kevinie!

Kapitan na pokładzie: Po poniedziałkowym pobycie w Wolfsburgu, spowodowanym narodzinami jego córki Nali (która przyszła na świat w niedzielę), kapitan VfL Maximilian Arnold zdołał we wtorek przybyć do obozu w Seefeld. Po dotarciu na miejsce, w trakcie drugiej sesji tego dnia, Arnold od razu przebrał się w strój treningowy i przebiegł kilka okrążeń.

Zobacz także  Nowe koszule zielonych i białych

Zdobywcy tytułów ponownie razem: W trakcie trwania porannej sesji treningowej w Seefeld, wśród widzów dało się zauważyć znajomą twarz: trening w Tyrolu obserwował Sascha Riether. Zwycięzca Bundesligi z Wilkami w 2009 roku rozmawiał ze swoim długoletnim kolegą z drużyny i obecnym dyrektorem generalnym VfL, Marcelem Schäferem. W latach 2019-2021 Riether pracował jako koordynator działu licencjonowanych zawodników w FC Schalke 04. Obecnie jest członkiem zespołu agenta Volkera Strutha, który obsługuje między innymi nowy nabytek Wilków - Moritza Jenza.

Źródło: vfl-wolfsburg.de

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram