Napisane:  poniedziałek, 29 sierpnia 2022, 09:45 przez: Przemysław Lewandowski

Wolfsburg próbuje zredukować skład

Do końca okienka transferowego zostały już tylko 3 dni - czy w tym czasie ktoś jeszcze zdecyduje się opuścić szeregi Zielono-Białych?

Dyrektor zarządzający Jörg Schmadtke zapowiedział, że kilku piłkarzy odejdzie jeszcze przed terminem 1 września, ponieważ w obecnym składzie zespołu jest zbyt wielu zawodników. "Nasz skład jest wciąż zbyt duży. Celem jest zmniejszenie liczby graczy" - mówił Schmadtke.

Dyrektor odniósł się do kwestii Astera Vranckxa: "Rozumiem, że jest niezadowolony. Udział w meczach jest ważny dla rozwoju, szczególnie dla młodego zawodnika, takiego jak on. Wolfsburg aktywnie działa w aspekcie sprzedaży Vranckxa, który nie ma przyszłości w klubie i może odejść za zgłoszone 6 milionów euro." Usługami Belga są zainteresowane takie kluby jak Everton, Lille czy Milan.

Jérôme Roussillon to kolejny zawodnik, któremu pozwolono odejść. "Jeśli nie grasz w pierwszym składzie przez cztery mecze z rzędu, to wyraźny znak" - podsumował Schmadtke.

Nadal wiele mówi się o potencjalnym odejściu Maxa Kruse'a, który wciąż jest niezadowolony ze swojej roli w zespole. Jednak klub nie zamierza sprzedawać niemieckiego piłkarza. "Rozumiem, że Max nie jest w tej chwili usatysfakcjonowany, ale to trener podejmuje decyzje" - powiedział Schmadtke.

Źródło: onefootball.com
Źródło foto: sportbuzzer.de

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram