Napisane:  poniedziałek, 5 września 2022, 10:01 przez: Przemysław Lewandowski

Współpraca z Chillybets

Firma bukmacherska zostaje oficjalnym partnerem premium zespołu Wilków.

Chillybets będzie od teraz wspierać drużynę VfL Wolfsburg. Założona w 2018 roku firma została oficjalnym partnerem bukmacherskim oraz partnerem premium Wilków. Szerokie portfolio usług obejmuje reklamę LED w rozgrywkach Bundesligi oraz Lidze Mistrzów UEFA Kobiet, boks firmowy, a także aktywności w kanałach mediów społecznościowych VfL. Ponadto Chillybets prezentuje nową grę bukmacherską w aplikacji VfL.

"Z niecierpliwością czekamy na współpracę z VfL Wolfsburg - klubem, który jest niekwestionowanym liderem kobiecej piłki nożnej, którego licencjonowana drużyna gra w Bundeslidze na najwyższym poziomie, i który ucieleśnia silne poczucie odpowiedzialności oraz zakorzenienia w regionie. Jako wciąż młoda i cyfrowo napędzana marka rozrywkowa, wartości i innowacyjne podejście VfL Wolfsburg bardzo nam odpowiadają. Razem stworzymy wiele ekscytujących aktywności dla fanów w regionie w nadchodzących latach" - mówi Tal Zamstein, dyrektor Chillybets. Dyrektor zarządzający VfL, Michael Meeske, również nie może się doczekać partnerstwa: "Dzięki Chillybets udało nam się pozyskać młodego i dynamicznego partnera. Szczególnie cieszę się, że Chillybets będzie obecne w otoczeniu VfL na tak wiele różnych sposobów w przyszłości. Bardzo zależało nam na tym, aby pomimo krótkiej historii firmy, zaangażowane w nią osoby miały duże doświadczenie w branży, a kwestie bezpieczeństwa i odpowiedzialności mają szczególne znaczenie."

Chillybets to marka firmy Chilling Cheetah Limited, która powstała w 2018 roku i jest oficjalnym licencjonowanym operatorem zakładów sportowych w Niemczech od lata 2021 roku. Firma i ludzie stojący za Chillybets mają wieloletnie doświadczenie w grach i tworzeniu zakładów sportowych. Firmę szczególnie charakteryzuje pasja do sportu. Wspaniałe wrażenia z zakładów wymagają szybkich i nieskomplikowanych wpłat i wypłat, dlatego Chillybets korzysta tylko z najlepszych, najbezpieczniejszych i najbardziej niezawodnych dostawców usług płatniczych. Oprócz bezpieczeństwa, nacisk kładziony jest również na odpowiedzialne zachowanie w grach oraz kompleksową i niezawodną obsługę klienta.

Zobacz także  Potwierdzono znośne przyjazne

Źródło: vfl-wolfsburg.de

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Sprawdź także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram