Znowu remis. Tym razem z FC Köln [SKRÓT]

Więcej informacji

Przed spotkaniem z 1.FC Köln

Więcej informacji

"Ważna jest mentalność i dyscyplina"

Więcej informacji
1 2 3 87

VfL Wolfsburg - polski serwis o klubie niemieckiej Bundesligi

#najbliższyMecz

#wyniki

Sprawdź pełen terminarz VfL

#tabelaBundesligi

#KlubRMBZBSPKT
1Bayer Leverkusen34892490
2VfB Stuttgart34783973
3FC Bayern34944572
4RB Leipzig34773965
5Borussia Dortmund34684363
6Eintracht Frankfurt34515047
71899 Hoffenheim34666646
8FC Heidenheim34505542
9Werder Bremen34485442
10SC Freiburg34455842
11FC Augsburg34506039
12VfL Wolfsburg34415637
13FSV Mainz 0534395135
14Borussia Monchengladbach34566734
15Union Berlin34335833
16Vfl Bochum34427433
171.FC Köln34286027
18SV Darmstadt 9834308617

#transfery

Dołączyli:
Jakub Kamiński
Mattias Svanberg
Bartol Franjic
Patrick Wimmer
Kilian Fischer
Dzenan Pejcinovic
Josip Brekalo

Odeszli:
Xaver Schlager
Kevin Mbabu
Elvis Rexhbecaj
Anselmo García MacNulty
Fabio Di Michele Sanchez
Yun-sang Hong
John Anthony Brooks
William
Dodi Lukébakio


#aktualności:

28 czerwca, 2024
Potwierdzono znośne przyjazne

Potwierdzono znośne przyjazne Wilki pojedzie do RSC Anderlecht 20 lipca. VFL Wolfsburg letnie plany nabierają kształtu, a czwarty przyjazny przedsezonowej […]

CZYTAJ WIĘCEJ
28 czerwca, 2024
Pascal Formann, aby pozostać wilkiem

Pascal Formann przedłuża kontrakt z VFL Wolfsburg Trener bramkarza VFL podpisuje wczesne przedłużenie kontraktu. Pascal Formann zaangażował się w Wilki, […]

CZYTAJ WIĘCEJ
28 czerwca, 2024
Nowe koszule zielonych i białych

Nowe koszulki zielonych i białych Projekty w jasnozielonych i stonowanych kolorach. Preparaty do sezonu 2024/2025 są już w pełnym rozkwicie. […]

CZYTAJ WIĘCEJ
24 czerwca, 2024
Waldschmidt, aby zostać w Köln

Waldschmidt, aby zostać w Köln Luca Waldschmidt na stałe dołącza do Kölner Geißböcken. Napastnik opuścił VFL Wolfsburg. Dotarł do Wilków […]

CZYTAJ WIĘCEJ
19 czerwca, 2024
OFICJALNIE: Thomas Tuchel rozwiał wątpliwości. Harry Kane bez szans na pobicie rekordu Roberta Lewandowskiego

Thomas Tuchel Zdecydowanie Rozerwał Wszelkie Wątpliwości. Harry Kane Bezlitośnie Z Betonu Harry Kane nie zjawi się na niedzielnym starciu Bayernu […]

CZYTAJ WIĘCEJ
19 czerwca, 2024
18 ciekawych piłkarzy Bundesligi z wygasającymi umowami

18 fascynujących graczy Bundesligi z wygasającymi kontraktami Po zawartości LaLiga i Ligue 1, przychodzimy do graczy, których umowy wygasa w […]

CZYTAJ WIĘCEJ
19 czerwca, 2024
Ewa Pajor żegna się z Wolfsburgiem. Głośny transfer coraz bliżej

Ewa Pajor żegna się z zespołem VfL Wolfsburg Rozgrywająca mecz w niedzielę przeciwko Werderowi Brema, reprezentantka Polski Ewa Pajor pożegnała […]

CZYTAJ WIĘCEJ
19 czerwca, 2024
OFICJALNIE: Ewa Pajor odchodzi z Wolfsburga. Czas na rekordowy transfer

OFICJALNIE: Ewa Pajor przenosi się z VfL Wolfsburg. Nadszedł czas na nowe wyzwanie. Ewa Pajor opuszcza zespół VfL Wolfsburg. Po […]

CZYTAJ WIĘCEJ
19 czerwca, 2024
Ustąpi miejsca Kamilowi Grabarze, może trafić do Anderlechtu

Nadchodzi zmiana bramkarza w VfL Wolfsburg, Kamil Grabara czeka na szansę w Anderlechcie Według dziennika „Het Nieuwsblad”, Koen Casteels jest […]

CZYTAJ WIĘCEJ
19 czerwca, 2024
Jakub Kamiński z udanym finiszem sezonu w Bundeslidze. Efektowny rajd [WIDEO]

Jakub Kamiński z udanym finiszem sezonu w Bundeslidze. Efektowny rajd [WIDEO] Jakub Kamiński odegrał kluczową rolę w meczu z Werder […]

CZYTAJ WIĘCEJ
19 czerwca, 2024
Koniec sezonu w Bundeslidze. Znamy wszystkie rozstrzygnięcia [OFICJALNIE]

Koniec sezonu w Bundeslidze. Znamy wszystkie rozstrzygnięcia [OFICJALNIE] Zawarta została kolejna epoka w Bundeslidze. Analiza wyników i efektów sezonu. Odejście […]

CZYTAJ WIĘCEJ
19 czerwca, 2024
Kamil Grabara będzie miał konkurenta. VfL Wolfsburg finalizuje transfer bramkarza

Kamil Grabara z nowym konkurentem. VfL Wolfsburg blisko sfinalizowania transferu bramkarza VfL Wolfsburg doszedł do porozumienia z Mariusem Müllerem z […]

CZYTAJ WIĘCEJ
19 czerwca, 2024
RB Lipsk łata dziurę po odejściu Maxa Eberla. Zaawansowane negocjacje w sprawie pozyskania dyrektora sportowego

RB Lipsk finalizuje negocjacje w sprawie nowego dyrektora sportowego RB Lipsk obecnie prowadzi zaawansowane rozmowy z VfL Wolfsburg w celu […]

CZYTAJ WIĘCEJ
19 czerwca, 2024
Jacek Bąk wskazał trzech piłkarzy, których brakuje mu w kadrze na EURO 2024

Jacek Bąk wskazał trzech zawodników, których brakuje mu w składzie na EURO 2024 Michał Probierz ogłosił listę powołanych do reprezentacji […]

CZYTAJ WIĘCEJ
19 czerwca, 2024
Bramkarz dołącza do wilków

Bramkarz dołącza do Wilków VfL Wolfsburg podpisał umowę z Mariusem Müllerem z Schalke 04. VfL Wolfsburg pozyskał bramkarza Mariusa Müllera […]

CZYTAJ WIĘCEJ

O VfL Wolfsburg...

VfL Wolfsburg czy Wolfsburg FC
Zdecydowanie to pierwsze, bowiem klub Bundesligi, o którym traktuje ta strona www to Verein für Leibesübungen Wolfsburg. Klub powstał w 1945 roku, a w pierwszej Bundeslidze występuje niezmiennie od sezonu 97-98. VfL Wolfsburg to mistrz Niemiec z 2009 roku i zdobywca Pucharu Niemiec i Superpucharu Niemiec z roku 2015. Obecnie klub występuje na obiekcie Volkswagen Arena, którego pojemność szacuje się na 30 122 miejsca.

Nasza strona to obecnie jedyny polski serwis o VfL Wolfsburg, w którym zamieszczamy najważniejsze informacje, wywiady, analizy i felietony.
Budowa maszyn przemysłowychFirma ogrodnicza Katowice | ZazieleniaczeUpadłość konsumencka WarszawaRoletprofPompy ciepła ŚląskSkup maszyn budowlanychHydroizolacja dachówMedycyna estetyczna ŚląskSkup firmCiężki sprzęt - roboty budowlaneKowalczyk InstalacjeKlimatyzacja KrakówWentylacja KrakówRekuperacja KrakówAlimenty WarszawaOdkomarzanie Warszawa

Ostatnie komentarze:

  • Pervan po podpisaniu kontraktu: "Lubię adrenalinę" - VfL Wolfsburg - polski serwis o niemieckim klubie w Bundeslidze VfL Wolfsburg:

    […] Wiadomość o przedłużeniu kontraktu Pavao Pervana o kolejny rok z p...

  • dawidos135:

    szkoda...

  • S3V0X:

    yhym...

  • Bohdan:

    Powodzenia!...

  • Urszula:

    Bardzo dobre spotkanie!...

  • Geri:

    Puchary byłyby czymś. Ale niestety boję się, że znów czeka nas walka o utr...

  • Karol:

    Nie żebym się czepiał, ale wątpię, by coś z tego wynikło fajnego....

  • linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram