Znowu remis. Tym razem z FC Köln [SKRÓT]

Więcej informacji

Przed spotkaniem z 1.FC Köln

Więcej informacji

"Ważna jest mentalność i dyscyplina"

Więcej informacji
1 2 3 87

VfL Wolfsburg - polski serwis o klubie niemieckiej Bundesligi

#najbliższyMecz

#wyniki

Sprawdź pełen terminarz VfL

#tabelaBundesligi

#KlubRMBZBSPKT
1Bayer Leverkusen34892490
2VfB Stuttgart34783973
3FC Bayern34944572
4RB Leipzig34773965
5Borussia Dortmund34684363
6Eintracht Frankfurt34515047
71899 Hoffenheim34666646
8FC Heidenheim34505542
9Werder Bremen34485442
10SC Freiburg34455842
11FC Augsburg34506039
12VfL Wolfsburg34415637
13FSV Mainz 0534395135
14Borussia Monchengladbach34566734
15Union Berlin34335833
16Vfl Bochum34427433
171.FC Köln34286027
18SV Darmstadt 9834308617

#transfery

Dołączyli:
Jakub Kamiński
Mattias Svanberg
Bartol Franjic
Patrick Wimmer
Kilian Fischer
Dzenan Pejcinovic
Josip Brekalo

Odeszli:
Xaver Schlager
Kevin Mbabu
Elvis Rexhbecaj
Anselmo García MacNulty
Fabio Di Michele Sanchez
Yun-sang Hong
John Anthony Brooks
William
Dodi Lukébakio


#aktualności:

29 stycznia, 2024
Kevin Behrens na celowniku Wilków?

Jak donosi Wolfsburger Allgemeine Zeitung , VfL Wolfsburg jest zainteresowany napastnikiem Union Berlin, Kevinem Behrensem. Umowa 32-latka z Unionem wygasa latem tego […]

CZYTAJ WIĘCEJ
29 stycznia, 2024
Znowu remis. Tym razem z FC Köln [SKRÓT]

VfL Wolfsburg ponownie zremisował. Ty razem w stosunku 1-1 na własnym stadionie z 1. FC Köln. Trzecie spotkanie Wolfsburga w […]

CZYTAJ WIĘCEJ
26 stycznia, 2024
Przed spotkaniem z 1.FC Köln

Wolfsburg będzie dążył do powrotu na ścieżkę zwycięstw, gdy w sobotę podejmie w Bundeslidze FC Koln. Tymczasem piłkarze z Kolonii […]

CZYTAJ WIĘCEJ
25 stycznia, 2024
"Ważna jest mentalność i dyscyplina"

Po ponad 20 latach pracy na stanowisku asystenta trenera w różnych klubach niemieckiej i szwajcarskiej zawodowej piłki nożnej, Rainer Widmayer rozpoczął […]

CZYTAJ WIĘCEJ
22 stycznia, 2024
Kolejny remis. Tym razem w Heidenheim

Vfl Wolfsburg zremisował z beniaminkiem z Heidenheim na ich terenie 1:1. Wilki prowadziły już w 7. minucie po bramce Czecha […]

CZYTAJ WIĘCEJ
19 stycznia, 2024
Przed meczem z Heidenheim

W 18. kolejce Bundesligi, Wolfsburg inauguruje drugą część sezonu wizytą u 1. FC Heidenheim w sobotę, 20 stycznia, o 15:30. […]

CZYTAJ WIĘCEJ
15 stycznia, 2024
Remis w Moguncji

Vfl Wolfsburg rozpoczął zmagania ligowe od wyjazdowego remisu z FSV Mainz 05 1:1 (0:1). Mecz rozpoczął się z wielką energią, […]

CZYTAJ WIĘCEJ
12 stycznia, 2024
Kovac entuzjastycznie nastawiony do rundy wiosennej

Trener VfL Wolfsburg, Niko Kovac, rozpoczyna drugą połowę sezonu z dużym entuzjazmem. Mimo krótkiej przerwy zimowej, Kovac wyraził zadowolenie z […]

CZYTAJ WIĘCEJ
12 stycznia, 2024
Najważniejsze fakty przed meczem z FSV Mainz

W podsumowaniu najważniejszych informacji i ciekawostek dotyczących nadchodzącego meczu pomiędzy VfL Wolfsburg a 1. FSV Mainz 05 w Bundeslidze, możemy […]

CZYTAJ WIĘCEJ
12 stycznia, 2024
Philipp Schulze wypożyczony

Philipp Schulze będzie grał w Halleschen FC do końca sezonu. Bramkarz VfL Philipp Schulze zostanie wypożyczony do trzeciego ligowego klubu […]

CZYTAJ WIĘCEJ
6 stycznia, 2024
Wolfsburg pokonał Schalke w sparingu. Gol i asysta Kamińskiego

Pod koniec zgrupowania w Almancil, Wilki wygrały towarzyski mecz z FC Schalke 04 na Estadio Algarve 3:2 (2:1). Bramki dla […]

CZYTAJ WIĘCEJ
5 stycznia, 2024
„L'Equipe”: VfL Wolfsburg chce wypożyczyć napastnika PSG Ekitike

VfL Wolfsburg stara się wypożyczyć napastnika Hugo Ekitike z Paris Saint-Germain, zgodnie z informacjami francuskiej gazety sportowej „L'Equipe”. 21-latek przybył […]

CZYTAJ WIĘCEJ
5 stycznia, 2024
Kolejny Polak w Wolfsburgu? Kownacki na celowniku

Dawid Kownacki nie miał najlepszej formy w ostatnich miesiącach gry w Bundeslidze. Ten 26-letni piłkarz, obecnie zajmujący czwarte miejsce wśród […]

CZYTAJ WIĘCEJ
5 stycznia, 2024
Pervan po podpisaniu kontraktu: "Lubię adrenalinę"

Pavao Pervan o przedłużeniu kontraktu, planach na przyszłość i oczekiwaniu na nowe wyzwania. Wiadomość o przedłużeniu kontraktu Pavao Pervana o […]

CZYTAJ WIĘCEJ
3 stycznia, 2024
Wilki już w Portugalii

Drużyna piłkarska Wilków rozpoczęła swoje treningi w urokliwym Almancil w Portugalii. Przy 17 stopniach, lekkim zachmurzeniu, ale z przyjemnym słońcem […]

CZYTAJ WIĘCEJ

O VfL Wolfsburg...

VfL Wolfsburg czy Wolfsburg FC
Zdecydowanie to pierwsze, bowiem klub Bundesligi, o którym traktuje ta strona www to Verein für Leibesübungen Wolfsburg. Klub powstał w 1945 roku, a w pierwszej Bundeslidze występuje niezmiennie od sezonu 97-98. VfL Wolfsburg to mistrz Niemiec z 2009 roku i zdobywca Pucharu Niemiec i Superpucharu Niemiec z roku 2015. Obecnie klub występuje na obiekcie Volkswagen Arena, którego pojemność szacuje się na 30 122 miejsca.

Nasza strona to obecnie jedyny polski serwis o VfL Wolfsburg, w którym zamieszczamy najważniejsze informacje, wywiady, analizy i felietony.
Budowa maszyn przemysłowychFirma ogrodnicza Katowice | ZazieleniaczeUpadłość konsumencka WarszawaRoletprofPompy ciepła ŚląskSkup maszyn budowlanychHydroizolacja dachówMedycyna estetyczna ŚląskSkup firmCiężki sprzęt - roboty budowlaneKowalczyk InstalacjeKlimatyzacja KrakówWentylacja KrakówRekuperacja KrakówAlimenty WarszawaOdkomarzanie Warszawa

Ostatnie komentarze:

  • Pervan po podpisaniu kontraktu: "Lubię adrenalinę" - VfL Wolfsburg - polski serwis o niemieckim klubie w Bundeslidze VfL Wolfsburg:

    […] Wiadomość o przedłużeniu kontraktu Pavao Pervana o kolejny rok z p...

  • dawidos135:

    szkoda...

  • S3V0X:

    yhym...

  • Bohdan:

    Powodzenia!...

  • Urszula:

    Bardzo dobre spotkanie!...

  • Geri:

    Puchary byłyby czymś. Ale niestety boję się, że znów czeka nas walka o utr...

  • Karol:

    Nie żebym się czepiał, ale wątpię, by coś z tego wynikło fajnego....

  • linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram